Díky za tvou bezednou trpělivost! Víno z jahod 11,5%

 
 
  • Díky za tvou bezednou trpělivost.
  • Polosladké ovocné víno z jahod.
  • Na žehlení průšvihu a preventivně proti nim.
  • 0,75 litru obsahuje 11,5% alkoholu.
Dostupnost Máme skladem, hned odesíláme (> 5 ks)
Můžeme doručit do
3.11.2020
189 Kč    
Kategorie Pro manželku či přítelkyni
 

Pokud si nepotrpíte na velká slova, nechte promluvit víno. Svěží jahodové víno je nejlepší z lednice, pěkně vychlazené. Tato 0,75litrová odměna zachutná všem ženám, které (nalijme si čistého vína) od vás dostávají pořádně zabrat. A zcela upřímně, i muži si zaslouží štamprli... Lahev růžového doporučujeme jako dárek pro partnerku, maminku a další ženy, jimž umíte zpestřit život.

 

Jak pít jahodové víno?

 

Vychlaďte ho a pijte jako klasické víno z hroznů. Nám se osvědčuje panáček po obědě (pro dobré trávení) nebo si dát skleničku, kdykoliv přijde chuť. Víno z jahod pasuje k jídlům, které potřebují sladký přeliv nebo omáčku. Se jahodovou sklenkou si dejte tvarohové knedlíky, cheesecake, čokoládový dort, puding nebo panna cottu. Víno píše i naslano. Nám chutná k zeleninovému salátu nebo k červenému grilovanému masu. Obzvlášť doporučujeme domácí alkoholickou limonádu! Panáka vína smíchejte se sodou, do drinku přidejte led a brčko, k tomu jahoda na ozdobu… a nohy nahoru! Jahodové víno je parádní do koktejlů namísto brusinkové šťávy nebo grenadiny (sirupu z granátového jablka). To bude barvička!

 

Složení jahodového vína

Jahodové víno se skládá z jahod, vody a zbytkového cukru. Jahody během kvašení uvolňuje malé množství siřičitanů a víno tedy obsahuje siřičitany v množství 0,067 gramů na litr. Obsah zbytkového cukru v Jahodovém víně je 76 g na litr. Obsahuje antioxidanty jako kyselina sorbová, vitamín C a spoustu dalších.

 

Účinky jahody

Smějte se od ucha k uchu! Jahody totiž bělí zuby a přispívají k čistější dutině ústní. Také obsahují antioxiadanty a podporují správnou krvetvorbu a vylučování. Takže dobré věci půjdou každým lokem dovnitř, zatímco špatné vystrnadíte ven. Nám jahody zlepšují náladu, protože zkrátka chutnají jako léto.

 

Balení, skladování a trvanlivost

 

Jahodové víno k vám dorazí v 0,75litrové lahvi s korkem, tmavé sklo ho ochrání před sluncem. Po otevření doporučujeme vypít ještě ten večer, aby chuť léta neutekla. Otevřená lahev ale vydrží v lednici ještě několik dní. Chcete víno archivovat? Lahev skladujte naležato, aby korek zůstal namočený. Díky tomu nevyschne a do vína se nedostane vzduch.

 

 

 

 

Výrobce Rybízák s.r.o.
Složení Voda, cukr, min. 30% jahod
Barva Růžové
Chuť Polosladké
Skladování Skladujte v chladu a temnu.
Trvanlivost 24 měsíců, po otevření max. týden v lednici
Balení vína Ve skle
Speciální akce MDŽ, Den matek, Den otců, Dárky, Alko, Z lásky pro ženu, Z lásky pro muže, Z lásky, Pro rodinu
Objem 0,75l
Obsah alkoholu 11,5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: