O nás

Jsme mladí, krásní a nespoutaní! Tohle je náš Rybízačí tým, který se o vás stará na e-shopu, vinárnách a sociálních sítích. Naše úkoly, motivace a chutě jsou různé, všechny nás ale spojuje jedno: láska k Rybízáku. ♥

Zjistěte, kdo tady tomu velí, díky komu proběhne váš nákup vždy hladce nebo co rádi pijeme po pracovní době.

Petr Čerňanský

Rybízačí boss

V Rybízáku dělám vše možné a hlavně nemožné! Co mě nebaví, na to najdu nového Rybízáka do party. Nejraději trávím čas vymýšlením novinek, kterými bych zákazníky pobavil nebo šokoval.

Motivace: Mám radost, když jsou všichni spokojení a opilí. A také, když přijdeme na trh s něčím novým, což je u nás každou chvíli.

Petr doporučuje: Bolí vás po angreštu zuby jako mě? Dejte si Angrešťák. S tím to nehrozí.

Nikol Čerňanská

Kouzelnice s čísly

Čísla, to je moje! V Rybízáku řeším účetnictví, daně, mzdy a komunikuji s úřady. Pravidelně nahlížím do účetní věštecké koule a předvídám finanční výhled do budoucna – velmi slibné jako vždy!

Motivace: Těší mě každý nový nápad, který pomůže k efektivnější práci. Baví mě online svět a všechny jeho možnosti, které u nás využíváme.

Nikol doporučuje: Když odložím kalkulačku, načnu Hrušňák – sladký jako život účetní!

Markéta Konvičková

Manažeris

V Rybízáku mám na starosti to, co Petra nebaví, ale já tím žiju: chod firmy, vedení lidí, logistiku, firemní porady, stánky na akcích a finance. A to mě naštěstí hodně baví. Společně s Petrem si ujíždíme na přípravě nových produktů.

Motivace: Naplňuje mě, když každý v týmu ví, co má dělat a všechno klape, jak má.

Markéta doporučuje: V zimě nedám dopustit na svařený Višňák a v létě na vychlazený Maliňák.

Igor Kluziok

Mistr fotografie

Mám kompletně pod palcem fotografii pro e-shop, letáčky, sociální sítě nebo třeba bannery. V každé fotce se snažím vyzdvihnout přednosti produktu, ale zároveň to musí sedět do Rybízačího stylu, a to je někdy pěkná výzva.

Motivace: Focení pro Rybízák? To je široké spektrum projektů od e-shopu po kavárnu a zákulisí, a to mě hodně baví.

Igor doporučuje: Višňák! Jako správný chlap nepohrdnu griotkou a Višňák se jí chutí hodně podobá.

Radek Cedivoda

Obchoďák
radek@rybizak.cz

Neustále ve střehu, neustále na cestách, připravený naslouchat a samozřejmě prodávat. Představuji Rybízák podnikům po celé republice s cílem dostat vaše oblíbená ovocná vína do všech měst - a nejen u nás! Jednoduše dělám vše pro to, aby vám Rybízák nikde nechyběl.

Motivace: Těší mě progresivita a posouvání se den co den o kousek dál.

Radek doporučuje: Angrešťák a Borůvčák - klasiky ze zahrádky, které jsem odjakživa zbožňoval.

Jana Volná

Péče o Rybízáky

Péče o Rybízačí zákazníky a jejich maximální spokojenost - to je mé poslání. Chcete změnit nebo reklamovat objednávku? Chcete nám vynadat, nebo nás pochválit? Valte to na mě! Jsem tu pro vás na telefonu, e-mailech i Facebooku.

Motivace: Nejvíc mě samozřejmě těší, když jsou naši zákazníci spokojení a nebo když se mi pro ně podaří splnit nějaký extra požadavek.

Janča doporučuje: Rybízák je nejvíc, protože má krásně plnou chuť rybízu. Baví mě ale také naše bylinné speciály.

Kristina Kubíková

Asistentka

Jsem všude, kde mě je potřeba. Věnuji se hlavně administrativě a tomu, aby byl pořádek v papírech. K tomu pomáhám Nikol s účetnictvím a na Instagramu ukazuji světu, že Rybízák je Best of the Best.

Motivace: Každý vám řekne, že žádný den v Rybízáku není stejný, a je to pravda. Na své práci miluji to, že se v ní cítím užitečná a že jsem součástí fakt silného týmu.

Kristina doporučuje: Dej si láhev Maliňáku, pocítíš slast na jazyku!

Katka Náplavová

Péče o Rybízáky

Spolu s Jančou se staráme o spokojenost našich Rybízáků a dělám maximum pro jejich spokojenost s objednávkou, ale třeba také s reklamací. I ta jde totiž podle mě vyřešit s úsměvem.

Motivace: Nejvíc mě v práci nakopnou pozitivní recenze. Snažíme se každému vyhovět, co to jde - i když je to občas fuška - a je tedy super, když Rybízáci naši práci ocení.

Katka doporučuje: Miluji bílá suchá vína, takže u mě jasně vede pořádně vychlazený Angrešťák a Pantáta máta s pořádnou dávkou ledu.

Míša Vanduchová

Nejen asistentka logistiky

Nastupovala jsem jako asistentka logistiky, ale postupem času se k tomu přidala organizace Rybízačích stánků. Řeším tedy vše možné od objednávání zboží a materiálů přes kontrolu a opravu skladových zásob až po to, na jakých akcích se objevíme.

Motivace: Baví mě různorodost práce a to, že se tu ani chvíli nenudím. :))

Míša doporučuje: Maliňák a Borůvčák - jsou z nich super drinky.

Lidmila Maršálková

Copywriterka

Jsem dvorní datel Rybízáku, takže mám na svědomí texty na e-shopu, blogu, letácích a etiketách. Srozumitelnost a vtip musí jít ruku v ruce, což je v případě Rybízáku velmi často pěkně velká výzva.

Motivace: Nejvíc si užívám, když mě Markéta hecuje k ještě odvážnějším textům. Její „nevaž se, odvaž se“ slyším i ve spánku.

Lidmila doporučuje: Jsem nenapravitelný romantik! U mě vede Růžovka.

Marek Pěntoň

Developer

Dělám vše pro to, aby váš nákup na e-shopu byl co nejpříjemnější a bez technických překážek. Starám se o vše viditelné, ale i neviditelné od obyčejného tlačítka přes košík až po interní softwarové nástroje.

Motivace: S Rybízákem mám volnou ruku a každý nápad tu má šanci prosadit se. A co víc, je to skvělý produkt, který se pije úplně sám.

Marek doporučuje: Jsem konzerva, takže 100% doporučuji Rybízák!

Barča Macíková

Královna baru

V naší frýdecko-místecké vinárně mám pod palcem celkový provoz vinárny a všeho, co k tomu patří - od obsluhy zákazníků přes míchání drinků až po hlídání zásob na prodejně. A samozřejmě neustále přemýšlím nad tím, jak naši nabídku na vinárně ozvláštnit nebo rozšířit.

Motivace: Nejvíc mě těší, když se k nám hosté vrací, protože se jim u nás líbilo a byli spokojeni s obsluhou. A hrozně mě baví vymýšlet novinky na vinárnu.

Barča doporučuje: Všem vřele doporučuju Grepičku. Za vyzkoušení rozhodně stojí chilli omáčka Rybízákova pomsta - na grilovačku topka!

Petr Doležel

Král baru

Začínal jsem jako pravá ruka Barči ve frýdecko-místecké vinárně. Po škole mě to ale táhlo do Prahy. Dostal jsem tedy skvělou příležitost rozjet pražský Rybízák, kde funguji jako manažer, barista a obsluha v jednom. Nabírám brigádníky, řeším logistiku a stále vymýšlím, čím bych návštěvu vinárny našim zákazníkům zpestřil. 

Motivace: Miluju kontakt se zákazníky. Jsem vždy pozitivní, pořád se směju a hrozně rád svou energii předávám zákazníkům. Vždy mě nakopne, když někdo příjde do Rybízaku poprvé, ochutná naše vínečka a okamžitě si bere několik lahví domů.

Petr doporučuje: Mé nejoblíbenější víno je určitě Růžovka! Naprostá topovka! Nic lepšího na světě snad není!

Stáňa Mačová

Rybízačí barmanka

Spolu s Barčou se starám o spokojenost zákazníků vinárny. Někdy míchám drinky a chystám kafíčka, jindy „poletuji“ po vinárně a obsluhuji zákazníky. K hladkému chodu vinárny přispívám úklidem, organizací skladu a baru nebo třeba naskladňováním zásob.

Motivace: Nejvíc si užívám rušnou směnu, to se ukáže, jak jsme sehraný tým. I když toho máme někdy hodně, zvládneme se společně zasmát i nad hromadnou rozbitých sklenic - za to nemůžu, to se prostě vždycky nějak stane! Den mi zlepší i spokojení zákazníci a jejich upřímné: „Děkuji.“

Stáňa doporučuje: Rozhodně Jahoďák - to je láska mého života!

Holky ze skladu

Balí o sto péro a nezastaví je v tom ani zaseknutý odvíječ na lepicí pásku! Věříme, že už minimálně stokrát pokořily nějaký rekord v rychlosti balení zásilek! Kde jinde by naše šikovné dámy přišly k tak skvěle vypracovaným tricákům, totiž nevíme.

Motivace: Skvělý tým, dobré víno a chuť pokořit osobní rekord.

Hrdinové z výroby

Co by byla naše ovocná vína bez proslulých etiket a krásného korku! Naši hrdinové z výroby se hanbatých lahví nezaleknou a hbitě je obléknou do fešné etikety, pečlivě zakorkují a pošlou dál.

Motivace: Čupr parta, slastný zvuk etiketovačky a spousta dobrého vína po práci.