hned odesíláme

O nás

Jsme mladí, krásní a nespoutaní! Tohle je náš Rybízačí tým, který se o vás stará na e-shopu, vinárnách a sociálních sítích. Naše úkoly, motivace a chutě jsou různé, všechny nás ale spojuje jedno: láska k Rybízáku. ♥

Zjistěte, kdo tady tomu velí, díky komu proběhne váš nákup vždy hladce nebo co rádi pijeme po pracovní době.

Petr Čerňanský

Rybízačí boss

V Rybízáku dělám vše možné a hlavně nemožné! Co mě nebaví, na to najdu nového Rybízáka do party. Nejraději trávím čas vymýšlením novinek, kterými bych zákazníky pobavil nebo šokoval. Na starost mám zejména oddělení zákaznické péče, velkoobchod a marketing.

Motivace: Mám radost, když jsou všichni spokojení a opilí. A také, když přijdeme na trh s něčím novým, což je u nás každou chvíli.

Petr doporučuje: Bolí vás po angreštu zuby jako mě? Dejte si Angrešťák. S tím to nehrozí.

Nikol Čerňanská

Kouzelnice s čísly

Čísla, to je moje! V Rybízáku řeším účetnictví, daně, mzdy a komunikuji s úřady. Pravidelně nahlížím do účetní věštecké koule a předvídám finanční výhled do budoucna – velmi slibné jako vždy! K tomu všemu mám na starost kompletní chod naší Rybízačí vinárny ve Frýdku-Místku

Motivace: Těší mě každý nový nápad, který pomůže k efektivnější práci. Baví mě online svět a všechny jeho možnosti, které u nás využíváme.

Nikol doporučuje: Když odložím kalkulačku, načnu Hrušňák – sladký jako život účetní!

Markéta Konvičková

Manažeris

V Rybízáku mám na starosti to, co Petra nebaví, ale já tím žiju: logistiku, firemní porady a stánky na akcích. A to mě naštěstí hodně baví. Společně s Petrem si užíváme přípravu nových produktů.

Motivace: Naplňuje mě, když každý v týmu ví, co má dělat, a všechno klape, jak má.

Markéta doporučuje: V zimě nedám dopustit na svařený Višňák a v létě na vychlazený Maliňák.

Kristina Kubíková

Asistentka

Jsem všude, kde mě je potřeba. Věnuji se hlavně administrativě a tomu, aby byl pořádek v papírech. K tomu pomáhám Nikol s účetnictvím a na Instagramu ukazuji světu, že Rybízák je Best of the Best.

Motivace: Každý vám řekne, že žádný den v Rybízáku není stejný, a je to pravda. Na své práci miluji to, že se v ní cítím užitečná a že jsem součástí fakt silného týmu.

Kristina doporučuje: Dej si láhev Maliňáku, pocítíš slast na jazyku!

Katka Náplavová

Péče o zákazníky

Starám se o spokojenost našich zákazníků a dělám maximum pro jejich spokojenost s objednávkou, ale i s reklamací. I tu jde totiž podle mě vyřešit s úsměvem.

Motivace: Nejvíc mě vpráci nakopnou pozitivní recenze. Snažíme se každému vyhovět, co to jde - i když je to občas fuška - a je tedy super, když naši zákazníci naši práci ocení.

Katka doporučuje: Miluji bílá suchá vína, takže u mě jasně vede pořádně vychlazený Angrešťák a Pantáta máta s pořádnou dávkou ledu.

Míša Vanduchová

Logistika a organizace

Nastupovala jsem jako asistentka logistiky, ale postupem času se k tomu přidala organizace Rybízačích stánků. Řeším tedy vše možné od objednávání zboží a materiálů přes kontrolu a opravu skladových zásob až po to, na jakých akcích se objevíme.

Motivace: Baví mě různorodost práce a to, že se tu ani chvíli nenudím. :)

Míša doporučuje: Maliňák a Borůvčák - jsou z nich super drinky.

Marek Pěntoň

Developer

Dělám vše pro to, aby váš nákup na e-shopu byl co nejpříjemnější a bez technických překážek. Starám se o vše viditelné, ale i neviditelné od obyčejného tlačítka přes košík až po interní softwarové nástroje.

Motivace: S Rybízákem mám volnou ruku a každý nápad tu má šanci prosadit se. A co víc, je to skvělý produkt, který se pije úplně sám.

Marek doporučuje: Jsem konzerva, takže 100% doporučuji Rybízák!

Barča Macíková

Královna baru

V naší Frýdecko-Místecké vinárně mám pod palcem celkový provoz vinárny a všeho, co k tomu patří - od obsluhy zákazníků přes míchání drinků až po hlídání zásob na prodejně. A samozřejmě neustále přemýšlím nad tím, jak naši nabídku na vinárně ozvláštnit nebo rozšířit.

Motivace: Nejvíc mě těší, když se k nám hosté vrací, protože se jim u nás líbilo a byli spokojeni s obsluhou. A hrozně mě baví vymýšlet novinky na vinárnu.

Barča doporučuje: Všem vřele doporučuju Grepičku!

Stáňa Mačová

Rybízačí barmanka

Spolu s Barčou se starám o spokojenost zákazníků vinárny. Někdy míchám drinky a chystám kafíčka, jindy „poletuji“ po vinárně a obsluhuji zákazníky. K hladkému chodu vinárny přispívám úklidem, organizací skladu a baru nebo třeba naskladňováním zásob.

Motivace: Nejvíc si užívám rušnou směnu, to se ukáže, jak jsme sehraný tým. I když toho máme někdy hodně, zvládneme se společně zasmát i nad hromadou rozbitých sklenic - za to nemůžu, to se prostě vždycky nějak stane! Den mi zlepší i spokojení zákazníci aejich upřímné: „Děkuji.“

Stáňa doporučuje: Rozhodně Jahoďák - to je láska mého života!

Phone

Zavolejte nám

+420 555 333 895

Po–Pá: 8.00–15.00 hodin

Mail

E-mail pro dotazy a objednávky

zakaznici@rybizak.cz

Odpovídáme do 24 hodin

Warehouse

Naše prodejna / vinárna ve Frýdku-Místku

www.rybizak.fm

Mrkněte na web vnárny

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz