O nás

Jsme mladí, krásní a nespoutaní! Tohle je náš Rybízačí tým, který se o vás stará na e-shopu a sociálních sítích. Naše úkoly, motivace a chutě jsou různé, všechny nás ale spojuje jedno: láska k Rybízáku. ♥

Zjistěte, kdo tady tomu velí, díky komu proběhne váš nákup vždy hladce nebo co rádi pijeme po pracovní době.

Petr Čerňanský

Rybízačí boss

V Rybízáku dělám vše možné a hlavně nemožné! Co mě nebaví, na to najdu nového Rybízáka do party. Nejraději trávím čas vymýšlením novinek, kterými bych zákazníky pobavil nebo šokoval.

Motivace: Mám radost, když jsou všichni spokojení a opilí. A také, když přijdeme na trh s něčím novým, což je u nás každou chvíli.

Petr doporučuje: Bolí vás po angreštu zuby jako mě? Dejte si Angrešťák. S tím to nehrozí.

Nikol Jiranová

Kouzelnice s čísly

Čísla, to je moje! V Rybízáku řeším účetnictví, daně, mzdy a komunikuji s úřady. Pravidelně nahlížím do účetní věštecké koule a předvídám finanční výhled do budoucna – velmi slibné jako vždy!

Motivace: Těší mě každý nový nápad, který pomůže k efektivnější práci. Baví mě online svět a všechny jeho možnosti, které u nás využíváme.

Nikol doporučuje: Když odložím kalkulačku, načnu Hrušňák – sladký jako život účetní!

Markéta Lošonská

Manažeris

V Rybízáku mám na starosti to, co Petra nebaví, ale já tím žiju: chod firmy, vedení lidí, logistiku, firemní porady, stánky na akcích a finance. A to mě naštěstí hodně baví. Společně s Petrem si ujíždíme na přípravě nových produktů.

Motivace: Naplňuje mě, když každý v týmu ví, co má dělat a všechno klape, jak má.

Markéta doporučuje: V zimě nedám dopustit na svařený Višňák a v létě na vychlazený Maliňák.

Kristýna Nogová

Velvyslankyně velkoobchodu
kristyna@rybizak.cz, +420 797 750 331

Mám dvě velká poslání: dostat Rybízák na co nejvíce míst v republice a hýčkat si naše velkoobchodní parťáky. K tomu všemu připravuji reklamní materiály, novinky a akce.

Motivace: Nejvíc si užívám chvíle, kdy se podílím na našich šílených Rybízačích akcích, nových etiketách a realizaci nových nápadů.

Kristýna doporučuje: Svařený Višňák? Naprostý luxus!

Valérie Klosová

Vizuální kouzelnice

Mám pod palcem vizuál pro sociální sítě Rybízačího e-shopu a vinárny. Mé kreativní ruce se na chvíli nezastaví. Tvořím příspěvky, stories, bannery, produktové fotky a spoustu dalšího vizuálního obsahu jak pro online, tak pro offline.

Motivace: Jsem nadšená, když můj nápad dostává vizuální podobu. Je to pro mě důkazem, že v Rybízáku nic není nemožné.

Valérie doporučuje: Nejradši mám Angrešťák – je nevšední stejně jako já. Člověk neví, co od toho vína čekat a přitom je tak výborné!

Kateřina Raganová

Marketérka

Ve světě influencerů a blogerů jsem jako doma. Domlouvám s nimi spolupráci a hýčkám si je, aby měly chuť podělit se o nás se svými followers. K tomu všemu dělám grafiku, jako třeba tyhle parádní gify, a podílím se na tvorbě kreativy k Rybízačím akcím na e-shopu.

Motivace: Baví mě všechny aktivity, kde můžu zapojit kreativitu, ať už jsou fotky, videa, gify nebo práce s influencery. Hlavně, ať je sranda.

Kateřina doporučuje: Slyším na sladké, takže u mě jasně vedou Jahoďák a Beziňák.

Veronika Pospíšilová

Asistentka a nákupčí
verca@rybizak.cz

Papíry, papíry a zase ty papíry! Někdy se v nich topím celý den, jindy pomáhám tam, kde zrovna chybí volné ruce. Objednávám zboží na e-shop, hledám nové dodavatele nebo nakupuji zboží.

Motivace: Na kancelář mě moc neužije – nejraději jsem v terénu a řeším nákupy pro firmu.

Veronika doporučuje: Sladké, to je moje, takže Borůvčák je moje srdcovka.

Kateřina Kokešová

Rybízačí podpora
zakaznici@rybizak.cz, tel:+420555333895

Jsem ta Kačka z Rybízáku, která vás vítá na druhém konci telefonní linky, odpovídá vám na e-maily a komunikuje s dopravci. Někdy je to pěkná výzva, ale mým cílem je, abyste byli vždy maximálně spokojení.

Motivace: Ráda si s lidmi povídám, a tak mi největší radost dělají dny, kdy narazím na opravdu milého zákazníka.

Kačka doporučuje: Borůvčák! Připomíná mi to sladké uždibování při sběru borůvek.

Veronika Koloničná

Lovkyně talentů

Na pravé Rybízáky já mám nos! Proto jsem dostala pod křídla HR. Dělám vše kolem náboru zaměstnanců a plánování směn. Když je zrovna klid, pomáhám i jinde – na zákaznické podpoře, Nikol s účetnictvím a tak různě.

Motivace: Hnacím motorem pro mě je to, když na konci dne vím, že jsem vše udělala správně a vše šlape jak má.

Verča doporučuje: Levandulák je pro mě nejvíc. Odjakživa totiž tíhnu k bylinkám.

Petr Handlíř

Facebook mág

Dostávám Rybízák do povědomí facebookového lidu, a to skrze výkonnostní propagaci. Mým úkolem je zajistit, aby se tvrdá a poctivá práce celého týmu co nejvíce zúročila. A hlavně aby se mohl Rybízák dále rozrůstal a dostal do co nejvíce domácností.

Motivace: V Rybízáku mě baví všechno od etikety po kamarádský přístup celého týmu. A hlavně super kreativně připravené marketingové akce – s takovými podklady je radost pracovat.

Petrův tip: Všechno stojí za vyzkoušení!

Tereza Loduhová

E-mail marketing specialistka

Servíruji vám ty nejzajímavější informace a nabídky od Rybízáku. Mám pod palcem jak vizuální, tak obsahovou stránku newsletterů včetně textů. To se samozřejmě neobejde bez dobrého plánu, a tak se věnuji i strategii rozesílek.

Motivace: Rybízák je pro mě srdcový projekt, a to díky všem lidem, se kterými spolupracuji. Pro mě už to nejsou jen kolegové, ale také přátelé.

Tereza doporučuje: Jsem konzerva a vždy volím klasiku, takže Rybízák je jasná volba.

Lidmila Maršálková

Copywriterka

Jsem dvorní datel Rybízáku, takže mám na svědomí texty na e-shopu, blogu, letácích a etiketách. Srozumitelnost a vtip musí jít ruku v ruce, což je v případě Rybízáku velmi často pěkně velká výzva.

Motivace: Nejvíc si užívám, když mě Markéta hecuje k ještě odvážnějším textům. Její „nevaž se, odvaž se“ slyším i ve spánku.

Lidmila doporučuje: Jsem nenapravitelný romantik! U mě vede Růžovka.

Marek Pěntoň

Developer

Dělám vše pro to, aby váš nákup na e-shopu byl co nejpříjemnější a bez technických překážek. Starám se o vše viditelné, ale i neviditelné od obyčejného tlačítka přes košík až po interní softwarové nástroje.

Motivace: S Rybízákem mám volnou ruku a každý nápad tu má šanci prosadit se. A co víc, je to skvělý produkt, který se pije úplně sám.

Marek doporučuje: Jsem konzerva, takže 100% doporučuji Rybízák!

Holky z baru

Jejich revírem je ovocná vinárna. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou střízliví zákazníci, abstinenti a prázdné skleničky. Holky z baru se ale nedají a oslní vás drinky, které je naučili ti nejlepší baristé v ČR!

Motivace: Plná vinárna, na 1000 % spokojení zákazníci a samozřejmě dýška.

Holky ze skladu

Balí o sto péro a nezastaví je v tom ani zaseknutý odvíječ na lepicí pásku! Věříme, že už minimálně stokrát pokořily nějaký rekord v rychlosti balení zásilek! Kde jinde by naše šikovné dámy přišly k tak skvěle vypracovaným tricákům, totiž nevíme.

Motivace: Skvělý tým, dobré víno a chuť pokořit osobní rekord.

Hrdinové z výroby

Co by byla naše ovocná vína bez proslulých etiket a krásného korku! Naši hrdinové z výroby se hanbatých lahví nezaleknou a hbitě je obléknou do fešné etikety, pečlivě zakorkují a pošlou dál.

Motivace: Čupr parta, slastný zvuk etiketovačky a spousta dobrého vína po práci.