hned odesíláme

Med s dračím ovocem 230 g

150 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Netradiční, extravagantní, sexy med

  • Jen z těch nejkvalitnějších surovin
  • Včelí med z rodinné farmy
  • Sytě fialová barva, bez přidaných barviv a příměsí
  • Med s intenzivní vůní a chutí dračího ovoce
  • Ideální na pečivo, jako doplněk cukrovinek, do jogurtů, kaší, na palačinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

O medu

Pastovaný včelí medrodinné farmy v Dobříši smíchaný s porcí kvalitního drceného lyofilizovaného dračího ovoce. Maximální starost o včelky po desetiletí - s úctou a nadšením. Pochází čistě z přírodních nekontaminovaných zdrojů a výrobní procesy jsou šetrné k přírodě. Spojení toho nejlepšího z našich luhů a hájů s exotikou dračího ovoce, netradiční, extravagantní, sexy med.

Pastovaný med a dračí ovoce, neboli pytahaya, vytvoří směs barvy a chuti tak intenzivní, až se nechce věřit, že je to z čistě přírodních surovin možné. Pytahaya obsahuje komplex vitamínu vitamínů B, C a E a minerálů jako železo, fosfor a vápníku. Nabízí i bohatý zdroj vlákniny a antioxidantů. V lyofilizované formě a navíc zakonzervované medem se všechny tyto prospěšné látky zachovají. Při pravidelné konzumaci má vliv na posílení imunity a kardiovaskulárního systému a jako bonus detoxikuje organizmus. 

Tento med neobsahuje aditiva zabraňující krystalizaci, jeho konzistence se tedy časem změní, na hodnotě mu to ale nijak neubírá. Má přirozeně obsažená zrnka pylu, kolem kterým se krystalizace tvoří, ale které jsou zároveň jednou z jeho nejcennějších složek. Zkrystalizovaný med navíc můžeš snadno rozehřát ve vodní lázni, jen pozor, aby teplota nepřesáhla 45 stupňů.

Použití: Jelikož se jedná o pastovanou směs, je ideální na pečivo, jako doplněk cukrovinek, do jogurtů, kaší, na palačinky a nebo klasicky na lžičku :)

Složení: Včelí med květový, lyofilizované dračí ovoce

Hmotnost: 230 g

Země původu: ČR

Tip: Svou přirozenou hustotou má med tendenci vytlačovat ovoce nahoru, proto doporučujeme před každým použitím dobře promíchat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz