Kanaďanka 13,5% bez siřičitanů

Neohodnoceno
 
Novinka
 
  • Pro všechny milovníky veeeelkých borůvek.
  • Červené víno, které barví pusu méně než borůvky.
  • 13,5 % alkoholu + hromada vitamínů v lahvi.
  • 0,75 litru nejen pro hokejové fandy.
Dostupnost Vypito :-(
239 Kč
Kategorie Ovocná vína, piva a likéry
Položka byla vyprodána...
 

Co to je ta Kanaďanka?

To nejsou malé borůvky, ale pořádné BORŮVY! Keře kanadské borůvky mají totiž až dvoucentrimetrové plody! Od českých borůvek se liší také světlejší dužinou a jemnější chutí... takže jsme samozřejmě neodolali a zkvasili je.:) Vyšla z toho omamně vonící limitovaná edice červeného vína, které neslepí pusu. Pochopitelně se obešlo bez siřičitanů, konzervantů, aromat a barviv - borůvky nepotřebují ani jedno. Ještě dodáme, že Kanaďanka neperličkuje, jako jste možná zvyklí u předchozí edice borůvkového vína.

 

Jak Kanaďanku pít?

I když je červené, doporučujeme ho jemně vychladit (stejně jako každé ovocné víno). Kanaďanku pak pijte po jedné deci, případně v jakémkoliv množství podle chuti. Díky pořádné síle se dá pít i po panácích - na nakopnutí nálady nebo popohnání tepla do nohou, až přijdete z vánice domů. Z Kanaďanky je i výborný šláftruňk na dobrou noc nebo přiťuknutí s těmi, kdo se ošívají nad silnými kořalkami. Borůvka jim zaručeně pohladí krček i jazyk. A jak kombinovat Kanaďanku s jídlem? Velmi dobře se hodí k červenému masu, které můžete vínem také podlévat při přípravě.

 

Účinky kanadských borůvek

Do této superpotraviny se opravdu nemusíte přemlouvat - díky jemně sladké chuti borůvek byste je snědli po kilech a pili po litrech. Kanadské borůvky obsahují minerální látky a vitamíny, které mají skvělý vliv na lidský organismus a imunitu. Také zlepšují náš zrak a odstraňují únavu očí, zbavují tělo škodlivin a stresu. O kanadských borůvkách také kolují zvěsti, že zpomalují stárnutí a působí proti rakovině.

 

Balení, skladování a trvanlivost

Kanaďanka k vám dorazí v 0,75litrové lahvi s korkem. Lahev z tmavého skla chrání před sluncem, proto ji před otevřením skladujte v tmavém a studenějším prostředí. Až na Kanaďanku dostanete chuť, doporučujeme ji vypít ještě ten den, aby si víno zachovalo své nejlepší vlastnosti. Pokud chcete kousek nechat na příště, otevřená lahev vydrží v lednici ještě několik dní. K archivaci skladujte lahev naležato, aby korek zůstal namočený. Otevírejte nejpozději k hokejovému zápasu s Kanadou.

 

 

Výrobce Rybízák s.r.o.
Složení Kanadské borůvky min. 30%, voda, cukr (na litr vína, litr borůvek)
Původ ovoce Ručně sbírané v PL.
Skladování Skladujte v chladu a temnu.
Trvanlivost 24 měsíců, po otevření max. týden v lednici

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: