Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
zakaznici@rybizak.cz
Možnosti dopravy
Kontakt
Časté otázky
O nás
Naše vinárna
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
HUF
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Podzimní speciály
Ovocná vína
Z ovoce a bylin
Rybízák
,
Borůvčák
,
Jahoďák
,
Višňák
,
Čokoládové víno
,
Levandulák
,
Beziňák
,
Maliňák
,
Meruňák
,
Angrešťák
,
Hrušňák
,
Grepička
,
Marango
,
Bylinná a květinová vína
Limitované speciály
Nealko
Degustační mini
Ve skle
Sudová vína do PET lahve
Vína s poškozenou etiketou
Bubláci a bublinky
Stáčírna
Drinkárna
Alko drinky
Nealko drinky
Originální dárky
Svíčky z naší dílny
Etikety s vlastním textem
Etikety se jménem
Pro mámu
Pro tátu
Babičce a dědečkovi
Pro učitele
Svatba, narozeniny, rozlučka se svobodou
Pro velké děti
Pro manželku či přítelkyni
Pro manžela či přítele
Pro maturanty
Pro sourozence
Dárkové boxy a koše
Plátěné a dárkové tašky
Sklenice a vývrtky
Na piknik a grillovačku
Dárkové poukazy a věnování
Výhodné sady
Dobrůtkárna
Měna
(CZK)
CZK
EUR
HUF
Přihlášení
Více
Domů
/
Stáčírna
Čerstvě stáčená vína
, Strana 2
Nejprodávanější
269 Kč
–18 %
Provence 1l (PET lahev)
levandulový speciál 11,5% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
14134
Původně:
269 Kč
(–18 %)
219 Kč
Rybízák 1,5l (PET lahev)
z černého rybízu 11,5% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
18
299 Kč
269 Kč
–18 %
Bezi 1l (PET lahev)
z květů černého bezu 11,5% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
RY94
Původně:
269 Kč
(–18 %)
219 Kč
289 Kč
–24 %
Elfie 1l (PET lahev)
Borůvkový speciál s modrou spirulinou 11% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
14227
Původně:
289 Kč
(–24 %)
219 Kč
269 Kč
–18 %
Meruňák 1l (PET lahev)
ze slaďoučkých meruněk 11,5% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
14152
Původně:
269 Kč
(–18 %)
219 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
45
položek celkem
Výpis produktů
Meruňák 1,5l (PET lahev)
ze slaďoučkých meruněk 11,5% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
269 Kč
Měrná cena:
179,33 Kč / 1 l
Do košíku
14149
Sudové víno
269 Kč
–18 %
Meruňák 1l (PET lahev)
ze slaďoučkých meruněk 11,5% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
219 Kč
Měrná cena:
219 Kč / 1 l
Do košíku
14152
Sudové víno
Ostružiňák 1,5l (PET lahev)
Ostružinový speciál 11% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
269 Kč
Měrná cena:
179,33 Kč / 1 l
Do košíku
8568J54
Sudové víno
269 Kč
–18 %
Ostružiňák 1l (PET lahev)
Ostružinový speciál 11% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(>20 l)
219 Kč
Měrná cena:
219 Kč / 1 l
Do košíku
14740
Sudové víno
Pinot Gris 1l suchý (PET lahev)
suché 12% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(5 l)
179 Kč
Měrná cena:
179 Kč / 1 l
Do košíku
14581
Sudové víno
Primitivo 1,5l (PET lahev)
suché 13% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
132,67 Kč / 1 l
Do košíku
8568J53
Sudové víno
Primitivo 1l (PET lahev)
suché 13% alk.
🍀 Čerstvě stočíme, odešleme do 3 dnů
(5 ks)
179 Kč
Měrná cena:
179 Kč / 1 l
Do košíku
14719
Sudové víno
Modrý Portugal 1,5l (PET lahev)
suché 13% alk.
Vyprodáno
199 Kč
Měrná cena:
132,67 Kč / 1 l
Detail
8568J44
Sudové víno
Modrý Portugal 1l (PET lahev)
suché 13% alk.
Vyprodáno
179 Kč
Měrná cena:
179 Kč / 1 l
Detail
14563
Pálava 1,5l (PET lahev)
polosladké 11,5% alk.
Vyprodáno
199 Kč
Měrná cena:
132,67 Kč / 1 l
Detail
8568J36
Sudové víno
Pálava 1l (PET lahev)
polosladké 11,5% alk.
Vyprodáno
179 Kč
Měrná cena:
179 Kč / 1 l
Detail
14401
Sudové víno
Tramín červený 1,5l (PET lahev)
polosladké 12% alk.
Vyprodáno
199 Kč
Měrná cena:
132,67 Kč / 1 l
Detail
8568J46
Sudové víno
Tramín červený 1l (PET lahev)
polosladké 12% alk.
Vyprodáno
179 Kč
Měrná cena:
179 Kč / 1 l
Detail
14575
Veltínské zelené 1,5l (PET lahev)
suché 12% alk.
Vyprodáno
199 Kč
Měrná cena:
132,67 Kč / 1 l
Detail
8568
Sudové víno
Veltínské zelené 1l (PET lahev)
suché 12% alk.
Vyprodáno
179 Kč
Měrná cena:
179 Kč / 1 l
Detail
85684
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
45
položek celkem
Nahoru