Vratné lahve

UPOZORNĚNÍ: VRATNÉ LAHVE OD 1.6.2021 KONČÍ!

Nevyhazujte skleněné lahve od našich ovocných vín - pošlete nám je zpět!

 

Kolik lahví mám poslat? Minimální počet k vrácení lahví je 12 ks. Ušetříte tak svůj čas a i spotřebu benzínu při dovozu lahví zpět k nám. Za každou lahev vracíme 3 Kč ve formě kuponu na další nákup, takže u nás máte alespoň 36 Kč za jedno vrácení.

 

Jaké lahve můžu vrátit? Bereme zpět skleněné i pet lahve, ve kterých vám posíláme ovocná vína ve skle - tedy Rybízák, Višňák, Jahoďák, šumivá vína, nealko vína i limitované edice. Zpracovat zvládneme pouze rybízáčí vína, nikoliv jinde koupená vína.

 

Proč jdeme do vratného systému? Protože skleněné lahve si zaslouží dlouhý život! Je škoda je hned po vypití rozbít, když se dají opakovaně použít. Lahve u nás projdou pečlivým čištěním a znovu je naplníme ovocným vínem, pro které se rádi vracíte. Děkujeme všem, kdo do toho jdete s námi!

 

Je to snadné:

1. Vyplníte formulář níže. Potřebujeme předem vědět Váš e-mail a počet lahví, který nám chcete vrátit.

2. Lahve vypláchnete a vložíte je zpět do původního balení. Vítáme stejné krabice, v jakých jsme vám vína posílali.

3. Zašleme vám štítek pro Zásilkovnu, který vytisknete a nalepíte na krabici. Pokud nemáte kde tisknout, stačí si opsat číslo, které poté v Zásilkovně nahlásíte.

4. Balík odnesete na jakoukoli pobočku Zásilkovny, kde nic nebudete platit! Tady je seznam všech poboček Zásilkovna »

5. Pošleme vám do e-mailu slevový kupón, jakmile k nám vína dorazí (obvykle do 3 dnů). Dostanete od nás slevu minimálně 36 Kč, tedy za každou lahev 3 Kč.

 

 

Začněte tímto formulářem:

 

 Tip Rybízáka: Přečtěte si článek 11 šetrných tipů do domácnosti, když je vám ekologie putna