Dámská jízda: Tentokrát bez bolehlavu a kalorií navíc

Chlapi a děti mají dnes vstup zakázán! Odšpuntujte víno a propovídejte s kamarádkami celý večer. Těchto pět tipů vás uchrání od ranní kocoviny a nedopnutých kalhot (aby se přes noc podezřele „nesmrskly“).

 

Depositphotos_118517332_original
 

 

Méně sacharidů

 

Všichni si stěžují na přebytečná kila, ale pak se nacpávají čokoládou a sušenkami. Tenhle večer pojměte s rozumem, abyste přitom netrpěly hlady! Tělu nejdřív dodejte pořádný základ, ideální je grilované maso plné bílkovin. Po celý večer servírujte čerstvou nebo grilovanou zeleninu, té můžete jíst na kila.

 

Během večera pak uzobávejte sýry. Sice obsahují tuk, jenže ten právě pomáhá s odbouráváním alkoholu a čistou hlavou po ránu! Játra večer dostanou zabrat, protože když se holky rozpovídají, Rybízák teče proudem....

 

Víno samozřejmě obsahuje cukr, proto omezte ostatní přebytečné sacharidy. Vynechte chleba, brambůrky nebo dochucovadla, jako jsou kečupy a dresingy. Místo nich zkuste zdravější variantu, třeba řecké tzatziky z jogurtu a nastrouhané okurky.

 

 

Depositphotos_153504218_original

 

Jeden rybízák, nekonečno způsobů

 

Za několik hodin padne spousta historek i lahví vína. Proto se pojistěte dostatečnou zásobou, v nejhorším vám zbyde na příště. Nám se osvědčuje elegantní balíček šesti lahví nebo celá bedna rybízáku.

 

Rybízové víno se pije klasicky po dvou deci. Případně se dá namíchat jako střik nebo domácí koktejl. Stačí jeden panák Rybízáku, který obarví drink místo grenadiny. Zkuste třeba lehkou alkoholickou limonádu z Rybízáku a sody a těm odvážnějším do ní vyklopte panáka Žihadla. Máme vyzkoušené, že tahle kombinace kocovinu nezpůsobuje.

 

A až vám začne být zima, ohřejte rybízák a máte parádní svařák! Nepřidávejte do něj skořici, chutná skvěle jen tak. Tuhle „tekutou deku“ aplikujte vnitřně do jedné a do druhé nohy.

 

Tentokrát tematicky

 

Domluvte společné pečení, přípravu sushi u vás doma nebo kamarádský second-hand s oblečením, které už nenosíte. Parádní večírky se také rozjíždějí po degustaci. Okoštujte třeba víno z ostružiny, šípku nebo arónie, schválně které z nich vám zachutná nejvíc?

 

Vypněte telefon

 

Postněte společný přípitek na Instagram a pak sborově vypněte mobily. Nejlíp se totiž odpočívá offline, bez rušivých telefonátů a vrnících e-mailů z práce. Budete překvapení, jak moc se zapojíte do hovoru.

 

A kdyby náhodou došly drby a zábava vázla, vytáhněte deskové hry. Usínající partičku zaručeně probudí Activity nebo Párty Alias.

 

Rybízákův extra tip:

Jen jedna věc je lepší než páteční dámská jízda – wellness víkend! Na společné dny přibalte rybízové víno a popíjete ho na pokoji nebo ve vířivce. Příjemné lelkování přeje Rybízák!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz