hned odesíláme

Červnové novinky

Drazí zákazníci

je tady červen, který se stane zcela zásadním v historii našeho eshopu. Možná jste si již všimli, že jsme přesedlali na nové e-shopové řešení. Chceme, aby se vám lépe nakupovalo. Web teď nabíhá 3x rychleji, váš nákup se zrychlí až 5x díky vychytanější pokladně.

 

Uživatelské účty zachováme

Fajn zpráva je, že se nám podařilo do nového e-shopového systému převést vaše uživatelské účty. Kvůli bezpečnosti vás ovšem systém při prvním přihlášení vyzve k restartu hesla. 

 

Nové možnosti dopravy a úprava cen

Od nynějška máte možnost si nechat zboží doručit na některé z výdejních míst PPL. Když vám nebude vyhovovat nahánění se s kurýrem, jednoduše si zboží vyzvednete, kdy budete chtít.

 

Upravili jsme také ceny dopravy ». Doprava zdarma platí stále od 1000 Kč nákupu, od 500 Kč nákupu je za symbolickou cenu. Nemohli jsme zachovat dopravu zcela zdarma i při nákupu jedné lahve, neboť spoustu zákazníků si objednalo třeba 3x týdně po jedné lahvi. Tyhle objednávky pro nás ale byly prodělečné, přesto jsme takto doručovali 10 měsíců. Chtěli jsme, aby mohlo Rybízák ochutnat co nejvíce lidí, a to se podařilo.

 

Dárek k nákupu nad 700 Kč

K nákupu nad 700 Kč vždy dostanete hodnotný dárek zdarma! Dále pro vás připravujeme celou řadu odměn za vaše nákupy, brzy vám povíme více.

 

Výhodné balíčky zboží a nové produkty

Jistě jste si všimli hromady nových produktů na našem e-shopu. Nabídku pro vás budeme rozšiřovat a minimálně 1x měsíčně přibyde nějaký nový produkt. V budoucích týdnech to ovšem bude daleko více.

 

Když na hlavní stránce sjedete úplně dolů, narazíte na zvýhodněné balíčky zboží. Ty budeme aktualizovat velmi často, tak se vždy koukněte, ať vám nic neunikne!

 

Dovoláte se nám zdarma

Zřídili jsme zelenou linku 800 885 785 a vy se nám teď dovoláte zcela zdarma. V pracovní dny od 8:00 do 16:00 tady bude naše nová asistentka Nikol.

 

Čeká nás ještě velká hromada práce a budeme se snažit udělat vše proto, abychom vám balíčky doručili co nejdříve, bez chyb a abyste z nás měli radost. 

 

Pokud máte nějaké připomínky, písněte mi na petr@rybizak.cz.

 

Mějte se skvěle a přeji příjemný nákup! Tak na zdraví!

 

Petr Čerňanský, zakladatel Rybízáku

podpis

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz