hned odesíláme

Jak pomáháme zvířecím kamarádům

tekuta-pomoc-2019

Jak to celé funguje?

Úplně jednoduše. Za každou prodanou lahev z limitované zvířecí edice vín odešleme 30 Kč. Polovinu přispíváte vy a polovinu Rybízák. No a pokud máte chutě na všechna vína z charitativní edice, můžete si rovnou koupit degustační balíček 5 vín. Z něho za vás pošleme rovnou 150 Kč. A zase polovina jde z vaší kapsy a polovina z naší.

 

Kam výtěžek poputuje letos?

Do Handipet Rescue, azylu pro týrané psy a kočky s veterinární péčí. O všechna zvířátka bez výjimky je tu pečováno s láskou a maximálním úsilím, a nezáleží na tom, jak jsou nemocná nebo hendikepovaná. Pomoc a řádnou veterinární péči tu dostanou úplně všechna.

 

Proč právě zvířata?

Víme, že pomoc je potřeba na mnoha frontách, od dětí až po životní prostředí. Rozhodnutí pomoct zvířatům jsme učinili spontánně a vlastně náhodně. V příštích ročnících určitě plánujeme podpořit i další organizace, a moc se na to těšíme.

 

Kdy výtěžek spočítáme a předáme?

Akce sice trvá do 30.9.2019, ale musíme ještě počkat na peníze z dobírek, platby kartou a případná storna. Poté všechno sečteme, a s předáním otálet nebudeme. O výsledku charitativní akce budeme všechny její podporovatele informovat e-mailem. Na Facebooku také zveřejníme fotografie z předání.

 

Za Handipet Rescue děkuje celý tým Rybízáku! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz