Jak pomáháme zvířecím kamarádům

charita

Jak pomáháme?

Je to jednoduché. Za každou prodanou lahev ze sekce "Pomáháme »" odešleme 30 Kč vybraným charitativním organizacím. 15 Kč darujete VY (o tuto částku je navýšena cena lahve) a 15 Kč darujeme MY.

Komu pomáháme?

Rozhodli jsme se pro pomoc našim zvířecím kámošům. Každý z vás může poslat tip na nějakou organizaci (do formuláře níže) a my z nich vylosujeme jednu, která vybrané peníze dostane. Každou organizaci předem důkladně prověříme, abychom si byli jisti, že všechny peníze jdou opravdu tam, kde jsou potřeba.

Proč právě zvířatům?

Víme, že pomoc je potřeba na mnoha frontách od dětí až po životní prostředí. Rozhodnutí pomoct zvířatům jsme učinili spontánně a vlastně náhodně. Pokud bude mít akce úspěch, určitě v budoucnu podpoříme i další potřebné - těšte se!

Jak to bude probíhat?

  • Vybranou částku za září 2018 zveřejníme v pondělí 15. října (musíme počkat na peníze z dobírek a na platby či případné storna z konce měsíce).
  • Téhož dne vylosujeme organizace, na které jste zasílali vaše tipy. Názvy organizací vytiskneme na lístečky a budeme losovat ručně. Losování budeme živě vysílat na našem Facebooku.
  • Na našem webu i Facebooku zveřejníme, na co přesně se peníze použily + fotky.
  • Konec nezmeškáte! Každému, kdo si lahev na podporu zvířat koupí, pošleme výsledek akce e-mailem. 

 

Seznam organizací které jste navrhli:

(Každá půjde do slosování jen jednou!)

Pokud se vám v seznamu nic nezobrazuje, klikněte zde »

Po odeslání tipu se tento tip v seznamu zobrazí až za pár minut.