Hříšný Višňák ovocné víno z višní 14% obj

 
Bez siřičitanů
 

Hříšně sladký, hříšně akoholický

  • Tady se na procentech ani na ovoci nešetřilo!
  • Višňové víno s karamelem – žádný hubolep, jen plná chuť višní
  • Obsah alkoholu: 14 % obj.
  • BEZ SIŘIČITANŮ
  • Chutí něco mezi griotkou, červeným vínem a višňovým kompotem
  • Jak popíjet: jako červené víno, jako svařák, v míchaném koktejlu a nebo s ním vařte a pečte dle našich receptů

 

Dostupnost Vypito, filtrujeme další
249 Kč
Kategorie Limitované speciály
Položka byla vyprodána...
 

V čem se Hříšný Višňák liší od klasiky?

To je úplně jednoduché. Tato varianta ovocného vína je uleželá 9 měsíců až 2 roky a neobsahuje žádné siřičitany, tím pádem má více % alkoholu a vína jsou o kapku méně sladká.

 

O Hříšném Višňáku

Hříšný Višňák je něco mezi ovocným a dezertním vínem. Je mnohem sladší, více procentní a oproti klasickému prémiovému Višňáku v něm ucítíte příjemný chuťový dojezd po karamelu. Prémiový karamelový Višňák si vychutnají i ti, kterým červená vína připadají trpká či kyselá. S Višňákem si naopak užijete sladkou jízdu. Má ale 14 % alkoholu, takže doporučujeme s konzumací nepospíchat a vychutnat si ho pomalu.

  

Jak pít višňové víno

Višňák pijte jednoduše jako kterékoliv červené víno. Buď ho můžete sosat celý večer nebo na chuť po deckách několik dní. A stejně jako červené víno ani Višňák nepotřebuje lednici. Stačí ho skladovat při pokojové teplotě. S pár kostkami ledu ale příjemně osvěží.

 

V zimě nedáme dopustit na jeho svařenou verzi. Višňák ohřejte na +-60 stupňů Celsia (až začne pěnit, nesmí se vařit!) a máte dokonalý svařák. Hlavně žádnou skořici ani hřebíček, chuť by byla velmi nevyvážená!

 

Višňák se náramně hodí na vaření. Přidejte ho do šťávy, která se uvolní ze steaku a máte parádní omáčku. Pokud neumíte odmítnout sladké, musíte poznat tiramisu s Višňákem. Namočte do něj piškoty a zažijete nebe v hubě. Nebo v něm vykoupejte třeba rozinky nebo jiné sušené plody. Dá se použít i na přípravu trochu odvázanější marmelády na namazání... palačinek, samozřejmě. K Višňáku nám nejvíc šmakuje kvalitní hořká čokoláda nebo dezerty z Višňáku.

 

Balení, skladování a trvanlivost

Ovocné víno je naplněné ve skleněné láhvi o objemu 0,75 litru. Jako uzávěr používáme kvalitní korek. Víno doporučujeme skladovat v chladu a temnu – přímé slunce mu nesvědčí. Doba skladování je 12 měsíců od data doručení. Otevřená láhev vydrží v lednici i několik dní, ale po otevření doporučujeme vypít ji ještě ten večer, abyste se neošidili o všechny ty skvělé chutě a vůně.

Podobné produkty

Výrobce Rybízák s.r.o., Sládkova 372/8, Ostrava
Složení Višňová šťáva, voda, cukr, karamel, koření
Barva Tmavě rubínová barva.
Trvanlivost 12 měsíců, po otevření max. týden v lednici
Balení Skleněná láhev
Objem 0,75l
Obsah alkoholu 14% obj.
Původ Česká republika
Skupina Dezertní
Zařazení Ovocné vino

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: