Jahoďák v PET 1,5l Víno z jahod polosladké

 
 
  • Mladé sladké víno ze slovenských jahod.
  • Obsahuje 11 % alkoholu.
  • 1,5litrová plastová lahev bude prázdná co by dup.
Dostupnost Máme skladem, hned odesíláme
Můžeme doručit do
28.1.2020
169 Kč    
Kategorie Jahoďák - víno z jahod
 

Jak pít jahodové víno?

Vychlaďte ho a pijte jako klasické víno z hroznů. Nám se osvědčuje panáček po obědě (pro dobré trávení) nebo si dát skleničku, kdykoliv přijde chuť. Víno z jahod pasuje k jídlům, které potřebují sladký přeliv nebo omáčku. Se jahodovou sklenkou si dejte tvarohové knedlíky, cheesecake, čokoládový dort, puding nebo panna cottu. Víno píše i naslano. Nám chutná k zeleninovému salátu nebo k červenému grilovanému masu. Ozvlášť doporučujeme domácí alkoholickou limonádu! Panáka vína smíchejte se sodou, do drinku přidejte led a brčko, k tomu jahoda na ozdobu… a nohy nahoru! Jahodové víno je parádní do koktejlů namísto brusinkové šťávy nebo grenadiny (sirupu z granátového jablka). To bude barvička!

 

Složení jahodového vína

Jahodové víno se skládá z jahod, vody a zbytkového cukru. Jahody během kvašení uvolňuje malé množství siřičitanů a víno tedy obsahuje siřičitany v množství 0,067 gramů na litr. Obsah zbytkového cukru v Jahodovém víně je 76 g na litr. Obsahuje antioxidanty jako kyselina sorbová, vitamín C a spoustu dalších.

 

Účinky jahody

Smějte se od ucha k uchu! Jahody totiž bělí zuby a přispívají k čistější dutině ústní. Také obsahují antioxiadanty a podporují správnou krvetvorbu a vylučování. Takže dobré věci půjdou každým lokem dovnitř, zatímco špatné vystrnadíte ven. Nám jahody zlepšují náladu, protože zkrátka chutnají jako léto.

  

Balení, skladování a trvanlivost

Jahodové víno k vám dorazí v 1,5l PET lahvi (dbáme na kvalitu, takže do vína neuvolňují žádné chemikálie). Po otevření lahve doporučujeme vypít během několika dní - což věříme, že nebude problém. Jahodové víno má rádo chlad a temno, naopak si moc nerozumí s přímým sluncem.

 

 

Výrobce Rybízák s.r.o.
Složení Jahody (30%), voda, cukr, siřičitany.
Barva Růžové
Chuť Polosladké
Skladování Skladujte v chladu a temnu.
Trvanlivost 1 měsíc, po otevření 1 týden v lednici
Velikost 1,5l
Balení vína PET lahev
Obsah alkoholu 11,5 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: