Super víno pro sexy pohodářku Víno z květú černého bezu 11,5%

 
 

Kapka lichocení nikdy neuškodí

  • Bylinné polosladké z květů černého bezu
  • Obsah alkoholu: 11,5 % obj.
  • Jemná chuť květů černého bezu, vůně jako kytice lučního kvítí
  • Jak popíjet: vychlazené, jako punč, v míchaném koktejlu a nebo s ním vařte a pečte dle našich receptů
  • Beziňák vznikl macerací voňavých květů černého bezu v révovém víně

 

Dostupnost Skladem, hned odesíláme (>20 ks)
Můžeme doručit do
5.4.2023
169 Kč    
Kategorie Pro manželku či přítelkyni
 

O Beziňáku

Beziňák je originální bylinné víno vlastní receptury, které vyrábíme z květů černého bezu. Při prvním ochutnání se podobá klasickému vínu z hroznů, pak se ale rozvine jemná bezinková chuť, která vás příjemně zahřeje na hrudi a postupně se rozline do celého těla.

  

Jak pít bezinkové víno

Beziňák pijte jednoduše dle libosti. Nejvíc si ho vychutnáte, když bude parádně vychlazený. V lednici mu proto dejte pár hodin. Pokud nestíháte víno rychle vychladit, zkuste naše tipy pro bleskové vychlazení vína.

 

Květinová chuť obzvlášť vynikne, když z Beziňáku uděláte punč. Stačí ho jen ohřát, nesmí pěnit nebo dokonce bublat. Hrneček příjemně zahřeje v dlaních a teplo pošle až do konečků prstů na nohou.

 

Do letních teplot naopak doporučujeme podávat Beziňáka velmi studeného, s kostkami ledu nebo dokonce ve vychlazených sklenicích. Je to fantastická ingredience do alkoholických domácích limonád – například se sodou a citronem. Super osvěžení na večírek, grilovačku nebo oslavu... ať stoupají promile, nálada i hydratace.

  

Balení, skladování a trvanlivost

Bezinkové víno je naplněné ve skleněné láhvi o objemu 0,75 litru. Jako uzávěr používáme kvalitní korek. Beziňák doporučujeme skladovat v chladu a temnu – přímé slunce mu nesvědčí. Doba skladování je 12 měsíců od data doručení. Otevřená láhev vydrží v lednici i několik dní, ale po otevření doporučujeme Beziňák vypít ještě ten večer, abyste se neošidili o všechny ty skvělé chutě a vůně. 

Výrobce Rybízák s.r.o., Sládkova 372/8, Ostrava
Původ ovoce Česká republika, Slovensko
Barva Bílé
Trvanlivost 12měsíců, po otevření max. týden v lednici
Balení Skleněná láhev
Alergeny Siřičitany
Konzervant Kyselina sorbová
Obsah alkoholu 11,5% obj.
Skupina Polosladké
Zařazení Ovocné víno - polosladké

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: