Nejlepší parťák na vylomeniny, je táta! Víno z jahod 11,5%

 
 

NEJLEPŠÍ PARŤÁK NA VYLOMENINY, JE TÁTA!

 

  • Mladé sladké víno ze slovenských jahod.
  • Obsahuje 11,5 % alkoholu.
  • 0,75 litru ve skleněné lahvi vydrží dlouho. Zato ve skleničce ubývá zatraceně rychle!

 

vratne-lahve-info

Dostupnost Máme skladem, hned odesíláme (> 5 ks)
Můžeme doručit do
25.9.2020
189 Kč    
Kategorie Pro tátu
 

Zeptej se tatínka,“ říkávala maminka. „Mamince to neříkej,“ říkával tatínek. Tahle kombinace vždycky skvěle fungovala, a tak jsme si mohli užít dětství plné vylomenin. Některé z nich dokonce režírované právě tátou.

Zavzpomínejte spolu na ty největší lumpárny nad lahvinkou jahodového vína. Tenhle ideální dárek pro tatínky, kteří slyší na sladké v nich probudí nostalgickou náladu i chuť pro další vylomeniny.

 

Jak pít jahodové víno?

 

Vychlaďte ho a pijte jako klasické víno z hroznů. Nám se osvědčuje panáček po obědě (pro dobré trávení) nebo si dát skleničku, kdykoliv přijde chuť. Víno z jahod pasuje k jídlům, které potřebují sladký přeliv nebo omáčku. Se jahodovou sklenkou si dejte tvarohové knedlíky, cheesecake, čokoládový dort, puding nebo panna cottu. Víno píše i naslano. Nám chutná k zeleninovému salátu nebo k červenému grilovanému masu. Obzvlášť doporučujeme domácí alkoholickou limonádu! Panáka vína smíchejte se sodou, do drinku přidejte led a brčko, k tomu jahoda na ozdobu… a nohy nahoru! Jahodové víno je parádní do koktejlů namísto brusinkové šťávy nebo grenadiny (sirupu z granátového jablka). To bude barvička!

 

Složení jahodového vína

Jahodové víno se skládá z jahod, vody a zbytkového cukru. Jahody během kvašení uvolňuje malé množství siřičitanů a víno tedy obsahuje siřičitany v množství 0,067 gramů na litr. Obsah zbytkového cukru v Jahodovém víně je 76 g na litr.

 

Balení, skladování a trvanlivost

 

Jahodové víno k vám dorazí v 0,75litrové lahvi s korkem, tmavé sklo ho ochrání před sluncem. Po otevření doporučujeme vypít ještě ten večer, aby chuť léta neutekla. Otevřená lahev ale vydrží v lednici ještě několik dní. Chcete víno archivovat? Lahev skladujte naležato, aby korek zůstal namočený. Díky tomu nevyschne a do vína se nedostane vzduch.

 

 

Výrobce Rybízák s.r.o.
Složení Voda, jahody (min. 30%), cukr, siřičitany.
Barva Růžové
Chuť Polosladké
Skladování Skladujte v chladu a temnu.
Trvanlivost 12 měsíců, po otevření max. týden v lednici
Velikost 0,75l
Balení vína Ve skle
Speciální akce Den otců, Pro tátu, Pro rodinu
Obsah alkoholu 11,5 %
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Obepetaxuc 13.1.2020 12:38
d3d3LnJ5Yml6YWsuY3o# exeruev-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-u]exeruev-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#exeruev-t ucazoxhlu
Odpovědět
Avatar autora Ayagaguhohod 13.1.2020 12:38
d3d3LnJ5Yml6YWsuY3o# melauxo-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-u]melauxo-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#melauxo-t ariyea
Odpovědět
Avatar autora Aqajiev 13.1.2020 12:38
d3d3LnJ5Yml6YWsuY3o# ekoxeyo-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-u]ekoxeyo-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ekoxeyo-t okexec
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: