x

Med s višní 240 g

140 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Česká letní kombinace višní a medu

  • Jen z těch nejkvalitnějších surovin
  • Včelí med z rodinné farmy
  • Krásná barva, bez přidaných barviv a příměsí
  • Pastovaný med a voňavá višeň
  • Ideální na pečivo, jako doplněk cukrovinek, do jogurtů, kaší, na palačinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

O medu

Pastovaný včelí med z rodinné farmy v Dobříši smíchaný s porcí kvalitních drcených lyofilizovaných višní. Maximální starost o včelky už po desetiletí - s úctou a nadšením. Pochází čistě z přírodních nekontaminovaných zdrojů a výrobní procesy jsou šetrné k přírodě. Ideální česká letní kombinace s výraznou barvou a chutí, plná vitamínů a skvělé chuti. 

Konzistence tohoto medu je ideální k natírání na pečivo nebo míchání do kaší a jogurtů, zároveň med krásně voní a chutná po višních. Višně si v lyofilizované formě zachovávají své blahodárné účinky na zdraví, které med velmi dobře konzervuje. 

Med neobsahuje aditiva zabraňující krystalizaci, jeho konzistence se tedy časem změní, na hodnotě mu to ale nijak neubírá. Má přirozeně obsažená zrnka pylu, kolem kterým se krystalizace tvoří, ale které jsou zároveň jednou z jeho nejcennějších složek. Zkrystalizovaný med navíc můžeš snadno rozehřát ve vodní lázni, jen pozor, aby teplota nepřesáhla 45 stupňů.

Použití: Jelikož se jedná o pastovanou směs, je ideální na pečivo, jako doplněk cukrovinek, do jogurtů, kaší, na palačinky a nebo klasicky na lžičku :)

Složení: Včelí med květový, lyofilizované višně

Hmotnost: 240 g

Země původu: ČR

Tip: Svou přirozenou hustotou má med tendenci vytlačovat ovoce nahoru, proto doporučujeme před každým použitím dobře promíchat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz