x

Med s malinou 240 g

140 Kč
❌ Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vítězná variace medu s malinami

  • Jen z těch nejkvalitnějších surovin
  • Včelí med z rodinné farmy
  • Malinová barva bez přidaných barviv a příměsí
  • Med prosycený chutí, vůní a barvou malin
  • Ideální na pečivo, jako doplněk cukrovinek, do jogurtů, kaší, na palačinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

O medu

Vítězná variace medu s malinami. Její konzistence je totiž ideální k natírání na pečivo nebo míchání do kaší a jogurtů, zároveň med doslova překypuje malinovou chutí. Maliny si v lyofilizované formě zachovávají své blahodárné účinky na zdraví, které med velmi dobře konzervuje. Maliny jsou potravinou s vysokým obsahem vitaminu A, který je zásadní pro zdravé fungování našeho zraku a slouží zároveň jako prevence proti šedému zákalu nebo šerosleposti. V malinách najdeme i pořádnou dávku flavonoidů, které pomáhají bojovat proti vysokému tlaku a odbourávají cholesterol. 

Tento med neobsahuje aditiva zabraňující krystalizaci, jeho konzistence se tedy časem změní, na hodnotě mu to ale nijak neubírá. Má přirozeně obsažená zrnka pylu, kolem kterým se krystalizace tvoří, ale které jsou zároveň jednou z jeho nejcennějších složek. Zkrystalizovaný med navíc můžeš snadno rozehřát ve vodní lázni, jen pozor, aby teplota nepřesáhla 45 stupňů.

Použití: Jelikož se jedná o pastovanou směs, je ideální na pečivo, jako doplněk cukrovinek, do jogurtů, kaší, na palačinky a nebo klasicky na lžičku :)

Složení: Včelí med květový, lyofilizované maliny

Hmotnost: 240 g

Země původu: ČR

Tip: Svou přirozenou hustotou má med tendenci vytlačovat ovoce nahoru, proto doporučujeme před každým použitím dobře promíchat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz