Vánoční čas Teplouš + Perníček

 
 

Hřejivé a voňavé Vánoce jako mávnutím kouzelného proutku

  • Sváteční balíček obsahuje: 1× Perníček, 1× Teplouš
  • Doporučuje 10 z 10 Ježíšků!
  • Teplouš: Vánoční bestseller - originální svařák z Rybízačí dílny. Palička skořice v každé lahvi. Stačí ohřát a sosat.
  • Perníček: Vánoční limita - obsahuje perníčkové koření, díky kterému voní jako čerstvě upečené perníčky.
  • Obsah alkoholu: Teplouš 11,5 % obj., Perníček 12 % obj.

 

*Plavou vám na dně lahve nezvaní hosté? Nebojte, to je jen kal/sediment, který vzniká usazením zbytkového koření, není na závadu ba naopak. Láhev před otevřením protřepejte a tím dodáte Perníčkovi maximální chuť!  

 

Dostupnost Skladem, hned odesíláme!
298 Kč    
Kategorie Vánoce
 

Vánoční pohoda za 3... 2... 1... No dobře, odšpuntovat lahev a nalít víno do skleničky zabere krapet více času. Ale už od prvního loku vás popadne taková sváteční nálada, jakou jste roky nezažili. A jde se na psaní dopisu Ježíškovi... teď už Vám nic nezabrání se rozepsat!Pocit sváteční atmosféry umocníte vánočními koledami a tácem s vánočním cukrovím.

 

Obsah Vánočního balíčku

Teplouš - višňovo-rybízové cuveé s macerovanou skořicí

Přeneste kouzlo vánočních trhů do svého obýváku. Vánoční speciál Teplouš, jak už název napovídá, zahřeje stejně dobře jako svařák na vánočním trhu a vykouzlí půvabnou sváteční atmosféru. Nalijte speciál do rendlíku a ohřejte na 60-70 °C. Svařák nesmí vařit, jen pěnit. Poté ho nalijte do vánočně laděného hrnečku. Žádné koření není potřeba.

 

 

 

Perníček - voňavý speciál s perníčkovým kořením

Vánoční 11,5% speciál inspirovaný oblíbenou pohádkou se zeleným hrdinou, dodá vašim Vánocům to pravé kouzlo. Voní jako čerstvě upečené perníčky, takže se vám začnou sbíhat sliny hned, jakmile odšpuntujete lahev. Kombinace révového a hruškového vína na hrudi příjemně zahřeje a zpříjemní náladu. Vánoční shon se bude najednou zdát tak daleko!

 

 

 

skladování a trvanlivost

Doporučujeme skladovat v chladu a temnu. Doba skladování je 12 měsíců od data doručení. Otevřená láhev vydrží v lednici i několik dní. Nejlépe ale uděláte, kdy lahev vyzunknete ještě ten večer, abyste se neošidili o plný potenciál vínečka.

Výrobce Rybízák s.r.o.
Složení Perníček, Teplouš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: