Sonnentor - Tady roste radost Čtyři balení porcovaných čajů v dárkové krabičce

 
Novinka
 

Čaj a radost do každé rodiny!

  • Čajíčky, s nimiž rozkvete dobrá nálada v každé domácnosti
  • Čajová dárková kazeta od Sonnentor obsahuje 4 bio čajíčky: Tady roste radost – jubilejní čaj, Dobrá nálada, Pohodář a Sluneční pozdrav
  • Skvělý dáreček pro milovníky čaje nebo pro vás do zásoby proti ranní kocovině
  • Rozměry kazety: 18×8,5×28 cm

 

Dostupnost Skladem, hned odesíláme! (> 5 ks)
359 Kč    
Kategorie Bylinné a ovocné čaje
 

Porcovaný čaj Tady roste radost

Tenhle čaj rozhodně pohladí na duši, jakmile si přivoníte. Jako byste se rázem ocitli na rozkvetlé louce během jarních dní a nasávali všechny ty úžasné hřejivé vůně. Čaj obsahuje bylinky v bio kvalitě a konkrétně: meduňku, květ měsíčku, mátu peprnou, květ černého bezu, list jahody, okvětní plátky slunečnice a květ chrpy.

 

Porcovaný čaj Dobrá nálada

Dobrá nálada se šíří rychle, když čaj stojí za to. Tento čaj je toho důkazem. Patří pravděpodobně k těm nejstarším čajům v nabídce Sonnentoru a je v něm to nejlepší, co bylinky našeho kraje nabízí. Když si do čaje přidáte pár kapek citronu, vykouzlíte vynikající čajovou specialitu pro každou příležitost. Čaj obsahuje bylinky v bio kvalitě a konkrétně: list maliny, mátu okrouhlolistou, květ měsíčku, list ostružiny, květ chrpy, list jahody a okvětní plátky slunečnice.

 

Porcovaný čaj Pohodář

Název čaje mluví za vše. Chcete-li se během chvíle proměnit v pohodáře, pijte tenhle čaj. Jde o bylinnou čajovou specialitu výhradně z českých bylinek, podobně jako porcovaný čaj Dobrá nálada. Čaj obsahuje bylinky v bio kvalitě a konkrétně: meduňku, mátu peprnou, květ měsíčku, echinaceu, květ černého bezu a květ chrpy.

 

Porcovaný čaj Sluneční pozdrav

Pozdrav slunci můžete provozovat nejen na jógamatce. Dejte si stejnojmenný čajík a zrelaxujete mysl rychleji než řeknete ásana. Čaj obsahuje bylinky v bio kvalitě a konkrétně: oplodí šípku, citrónovou trávu, jablka, mátu kadeřavou, ibišek, kousky jahod, kousky jablek, květ chrpy, květ měsíčku a sedmikrásku.

Výrobce Sonnentor s.r.o.
Balení Dárková krabička 4 čajů
Gramáž 4x 27g
Obsah + složení Tady roste radost, jubilejní čaj bio - Meduňka bio, Měsíček květ bio, Máta peprná bio, Černý bez květ bio, Jahoda list bio, Slun, Dobrá nálada bio - Ostružina list bio, Máta okrouhlolistá bio, Jahoda list bio, Měsíček květ bio, Chrpa květ bio, Slunečnice okv, Pohodář bio - Meduňka bio, Máta peprná bio, Měsíček květ bio Echinacea bio, Černý bez květ bio, Chrpa květ bio, Sluneční pozdrav bio - Šípek oplodí bio, Citronová tráva bio (19%), Jablka bio, Máta kadeřavá bio, Ibišek bio, Jahody kousky bio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: