Ovocné cuvée 13,5% bez siřičitanů

 
Bez siřičitanů
 
  • Ovocný výběr, jemně podtržený chutí šípku a bylinek.
  • Exkluzivní červené víno. Pouze na Rybízák.cz
  • Totální chuťová bomba s 13,5 % alkoholu.
  • Bez siřičitanů, bez bolehlavu.
  • 0,75 litru na obzvlášť šťavnaté večery.
Dostupnost Vypito :-(
199 Kč
Kategorie Ovocné speciály
Položka byla vyprodána...
 

Víno pro všechny, kteří milují ovoce / chtějí něco nového / nemůžou si vybrat. Rybízákovo víno z několika druhů ovoce má neskutečně šťavnatou chuť! Směle doporučujeme všem, kteří milují bohatost červeného vína... a také těm, kdo červenému ještě nemohou přijít na chuť. Taková dávka ovoce je chuťově téměř návyková, takže vitamínům zdar!

 

Jak pít Ovocné cuvée?

Ovocné kyvéčko doporučujeme pít jemně vychlazené, aby se zdůraznila chuť a svěžest ovoce. Po odkorkování nechte víno chvilku na vzduchu, aby se provzdušnilo. Tak dostane pořádné aromatické grády!

 

Co je cuvée?

Cuvée (čtěte kyvé) je víno, které vznikne smícháním nebo přesněji řečeno scelováním více druhů vín. Vinaři se tím nesnaží zamaskovat, že se jim něco nepovedlo. Naopak scelováním dokážou vytáhnout to nejlepší z obou druhů vín. Do jedné skleničky tak dostanete například omamující vůni jedné odrůdy a sytou barvu odrůdy druhé. Podle povedeného cuvée poznáte mistra vinaře - smíchat dobré kyvéčko je totiž pořádná alchymie! Proto se také cuvée často umisťují na žebříčků nejlepších a nejdražších vín světa. A my jsme pyšní, že se Rybízáku podařil mistrovský kousek

 

Balení, skladování a trvanlivost

Rybízákovo ovocné cuvée doručíme v 0,75litrové lahvi. Zavřenou lahev skladujte v chladu a temnu, ideálně naležato - vypijte do roka a do dne. Počká na vás také v lednici, kde lahev skladujte i po otevření a  do týdne.

 

Výrobce Rybízák s.r.o.
Složení Směs 11 druhů vín (malina borůvka švestka višeň čokovišen ananas ostružina aronie meruňka šípek vermut), Min. podíl ovoce 50%., neobsahuje siřičitany.
Skladování Skladujte v chladu a temnu.
Trvanlivost 12 měsíců
Velikost 0,75l
Druh Červené
Obal Skleněná láhev
Obsah alkoholu 13,5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: