Čůčo box: "Miluji tě jako čůčo" s rybízovým Čůčem

 
Doprava zdarma
  • 1 z 5
 

Romantika jako hrom!

Romantická přáníčka jsou pasé. Obdarujte svou lásku rybízovým čůčem v dřevěném boxu. Na něm je vypálený romantický vzkaz Miluji tě jako Čůčo. Ten se narozdíl od papírového přáníčka jen tak neztratí. Rozměry boxu jsou: 35×10,5×10,8 cm

Čůčo mají příjemných 11 % alkoholu, tedy stejně jako má většina vín, takže se při pití klidně utrhněte ze řetězu. Při výrobě se držíme tradičního rodinného receptu a pracujeme jen s tím nejkvalitnějším ovocem od českých a slovenských farmářů.

Čůča skladujte v chladu a temnu a vypijte do roka od data plnění. Po otevření vypijte nejlépe ve stejný den, maximálně však do týdne.

Dostupnost Skladem, hned odesíláme!
678 Kč
Kategorie Čůčo boxy
Položka byla vyprodána...
 

Jak chutná rybízové čůčo?

Čůčo, kvičina, čučindel... Kdo to v mládí nepil, jakoby nebyl. Zavzpomínejte s námi na mládí a nalijte si rybízové čůčo. Je parádně sladké a chutná jako čerstvě utržený rybíz. Tenhle nápoj ale není žádná podezřelá čůčařina. Není dolihovaný ani vylepšený vinným destilátem, proto je chuť rybízu opravdová.

Z čeho je tohle čůčo vyrobené?

Čůčo má příjemných 11 % alkoholu, tedy stejně jako má většina vín, takže se při pití klidně utrhněte ze řetězu. Na výrobu tohoto čůča jsme vybrali ty nejlepší bobule z České republiky a Slovenska.

Skladování čůča

Rybízové čůčo skladujte v chladu a temnu, takže sklep či lednice budou ideálním útočištěm. Čůčo tu vydrží až rok od data plnění, po otevření ho vypijte nejlépe ve stejný den, maximálně však do týdne.

Rozměry 35×10,5×10,8 cm
Materiál dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: