✳️ Vánoce za rohem = přetížení dopravci. Víme, že se na nás těšíte, ale mějte teď s dopravci, prosíme, trpělivost. Dělají, co mohou. Děkujeme. ❣️

Cestovatelská přednáška: Japonsko+Havaj 14.5.

 
 

Cestovatelská přednáška začíná v 19:00 a budeme podávat autentickou Japonskou polévku Ramen z bistra Mutant Fast Food.

 

Jak se během jednoho roku dostat do exotického Japonska a Havaje, o kterých většina lidí jen sní? Přijďte se podívat na příběh cestovatelky Hany Machalové, která vás naučí, že podobné cesty zvládne i běžná peněženka. Podělí se s námi o všechny veselé historky, které se mohou stát jen na cestách, ukáže nám dechberoucí rajská místa ostrovů, soutěsky, tichomořské pláže, jak se prodírala džuglí, zažila ohromující kulturu, viděla historické tajemné stavby a projela se legendárním Shinkansenem.

Užijte si akci, kde můžete zkusit tématické občerstvení v podobě japonské polévky ramen a jiných specialit.

Připravili jsme pro Vás jedinečný večer v havajské pohodě a japonské přesnosti. Vezměte drahé polovičky, sdílejte přátelům a pojďte se zasnít do dálek, které i ochutnáte.

Hana Machalová patří k našim předním cestovatelským motivátorům, je autorkou knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (Albatros Média). Po přednášce proběhne autogramiáda její knihy https://www.knihcentrum.cz/do-sveta. Píše blog www.hanamachalova.cz.

https://www.idnes.cz/cestovani/kolem-sveta/hana-machalova-cestovatelka-lowcost-nizke-naklady.A171219_371504_kolem-sveta_hig

Vstupné 100 Kč

Dostupnost Máme skladem, hned odesíláme (> 5 ks)
Můžeme doručit do
30.11.2020
100 Kč    
Kategorie Vstupenky
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: