Café Gape - Modesto 250g Zrnková káva z české pražírny

 
 
  • Café Gape je špičková pražená káva z oblastí Jižní a Střední Ameriky vhodná pro přípravu espressa.
  • Ve variaci „Espresso“ se jedná o 100% Arabicu s dokonale vyváženou chutí, zato variace „Modesto“ vyhrála cenu „Nejlepší výrobek Olomouckého kraje“ a mimo Arabicy obsahuje 30% Robusty.
  • Kávu Vám dodáme vždy čerstvě upraženou – nikdy od nás nedostanete kávu starší 60ti dní.
  • Výrobcem je Petr Rajt, kávový našenec původem z Ostravy, který svou pražírnou přestěhoval na Svatý Kopeček u Olomouce.
  • Káva je speciálně zabalená tak, aby se z balení postupně odsával vzduch díky čemuž si zachová svou čerstvost.
  • Rozhovor s výrobcem kávy Petrem Rajtem zde.
Dostupnost Skladem, hned odesíláme (1 ks)
Měrná cena 62 Kč / 100 g
154 Kč    
Kategorie Kavárna
 

Pozor, tahle káva je droga! Jednou ji ochutnáte a už si nebudete umět představit ráno bez espressa z tohoto praženého skvostu.

 

Petr Rajt je největší kávový nadšenec, jakého jsem v životě potkal (a že jsem jich potkal). O kávě a jejím pražení dokáže vyprávět celé hodiny. Pražírnu Café Gape založil jeho strýc, kněží. Tato rodinná pražírna se zabývá pražením prvotřídních výběrových kávových zrn.

 

Káva je pražená tmavěji, ale vždy se zachováním jemné acidity.

Ve variaci „Modesto“ vyhrála cenu „Nejlepší výrobek Olomouckého kraje“ a mimo Arabicy obsahuje 30% Robusty.

 

Díky preciznímu výběru kávových zrn má káva velmi výrazné aroma a příjemnou, jemnou chuť.

 

Kávu můžety zakoupit buďto ve formě celých zrn, vhodných pro přípravu v kávovaru nebo namletou, která je vhodná pro alternatviní přípravu, jako je Moca, French Press, nebo si ji můžete prostě zalít horkou vodou.

 

Nikdy Vám nepošleme kávu starší 60ti dní – dodáme Vám ji v ideálním stádiu, aby ani špetka jejích skvělého aroma nepřišlo na zmar.

Výrobce Café Gape, Svolinského 18/78, Olomouc
Složení 70% arabica, 30% robusta.
Trvanlivost 6 měsíců. Po otevření spotřebujte do měsíce.
Balení Vakuový obal
Druh kávy Pražená zrnková káva
Hmotnost 250g
Země původu Střední Amerika a Indie
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Okuciycilamobe 4.6.2019 23:44
d3d3LnJ5Yml6YWsuY3o# ajaqmibas-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-u]ajaqmibas-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ajaqmibas-t ajbejage
Odpovědět
Avatar autora Oegus 4.6.2019 23:44
d3d3LnJ5Yml6YWsuY3o# odaunazta-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-u]odaunazta-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-t http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-t http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-t http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-t http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-t http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-t http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-t http://mewkid.net/generic-cialis/#odaunazta-t adezigha
Odpovědět
Avatar autora Uhawam 4.6.2019 23:44
d3d3LnJ5Yml6YWsuY3o# lapxaxo-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-u]lapxaxo-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#lapxaxo-t urutaagi
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: