Bylinca: Levandule květ 50G

 
 

Levandule, co vás chytí za nos i za srdce

  • Směs pro přípravu čaje nebo jako přísada do sladkých dezertů nebo třeba marinád
  • Složení: květ levandule 100 %
  • Žádná aromata ani přidané látky
  • * Levandule podporuje normální funkci močových cest a ledvin, normální trávení a činnost jater, normální činnost srdce, normální činnost kardiovaskulárního systému, normální činnost štítné žlázy, normální stav kloubů
Dostupnost Skladem, hned odesíláme! (2 ks)
80 Kč    
Kategorie Bylinné a ovocné čaje
 

* Výše uvedená tvrzení jsou citována z takzvaného seznamu doposud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznam. Tento seznam je dostupný na stránkách SZPI: https://www.szpi.gov.cz/clanek/voditka-k-problematice-zdravotnich-a-vyzivovych-tvrzeni.aspx.

O značce

Značka BYLINCA vyrábí koření, pravé a bylinkové čaje z kvalitních surovin původem z České republiky a Slovenska. BYLINCA je rodinná firma z jižní Moravy, jejíž hlavní kapitánkou je Míša Řeháčková, která, stejně jako další členové týmu, chová k přírodě velkou úctu. V bylinkách proto nenajdete žádné přidané látky ani žádná aromata. Vždyť to nejlepší příroda už stejně vymyslela, no ne? Pro BYLINCu je na prvním místě vůně, vzhled a chuť. Proto každá surovina prochází přísným výběrem, abyste dostali to nejlepší. Výsledný produkt za zákazníkem putuje ve speciálním obalu, který zajišťuje udržení aroma i chuti po velmi dlouhou dobu.

Výrobce Bylinca, s.r.o.
Složení Levandule květ 100%
Skladování Skladujte v suchu, chladu a temnu
Balení Baleno v biodegradabilní fólii
Gramáž 50g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: