Bylinca: Levandule květ 50G

 
 

Levandule, co vás chytí za nos i za srdce

  • Směs pro přípravu čaje nebo jako přísada do sladkých dezertů nebo třeba marinád
  • Složení: květ levandule 100 %
  • Žádná aromata ani přidané látky
  • * Levandule podporuje normální funkci močových cest a ledvin, normální trávení a činnost jater, normální činnost srdce, normální činnost kardiovaskulárního systému, normální činnost štítné žlázy, normální stav kloubů
Dostupnost Máme skladem, hned odesíláme (3 ks)
Můžeme doručit do
30.10.2020
80 Kč    
Kategorie Bylinné a ovocné čaje
 

* Výše uvedená tvrzení jsou citována z takzvaného seznamu doposud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznam. Tento seznam je dostupný na stránkách SZPI: https://www.szpi.gov.cz/clanek/voditka-k-problematice-zdravotnich-a-vyzivovych-tvrzeni.aspx.

O značce

Značka BYLINCA vyrábí koření, pravé a bylinkové čaje z kvalitních surovin původem z České republiky a Slovenska. BYLINCA je rodinná firma z jižní Moravy, jejíž hlavní kapitánkou je Míša Řeháčková, která, stejně jako další členové týmu, chová k přírodě velkou úctu. V bylinkách proto nenajdete žádné přidané látky ani žádná aromata. Vždyť to nejlepší příroda už stejně vymyslela, no ne? Pro BYLINCu je na prvním místě vůně, vzhled a chuť. Proto každá surovina prochází přísným výběrem, abyste dostali to nejlepší. Výsledný produkt za zákazníkem putuje ve speciálním obalu, který zajišťuje udržení aroma i chuti po velmi dlouhou dobu.

Výrobce Bylinca, s.r.o.
Složení Levandule květ 100%
Skladování Skladujte v suchu, chladu a temnu
Balení Baleno v biodegradabilní fólii
Gramáž 50g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: